Regulamin strony

Witaj na stronie internetowej iAlbatros Group  S. A.

Właścicielem strony internetowej ialbatrosgroup.com jest iAlbatros Group  S. A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleje Jerozolimskie 183. Wszystkie znaki towarowe, logo oraz symbole występujące na stronie są własnością (zarejestrowaną lub niezarejestrowaną) spółki iAlbatros Group  S. A. oraz jej partnerów handlowych. Korzystanie ze strony ialbatrosgroup.com regulowane jest przez poniższe zasady. W przypadku niewyrażenia zgody Użytkownika na przestrzeganie poniższych zasad, prosimy o niekorzystanie ze strony.

Subskrypcja newslettera

Możesz otrzymywać nasz darmowy newsletter tylko po wypełnieniu formularza subskrypcji. Zachęcamy użytkowników do pozostawienia na stronie swojego adresu e-mail – dzięki temu nie tylko będą oni otrzymywali najnowsze informacje, ale też uzyskają możliwość skorzystania z promocji specjalnie przygotowanych dla subskrybentów newsleterra.

Niezapowiedziane wiadomości

Co pewien czas istnieje szansa na otrzymanie niezapowiedzianej wiadomości na podany wcześniej adres e-mail. Wiadomość taka zawiera informacje powiązane ze stroną, takie jak nowe produkty czy też oferty specjalne.

Odnośniki na zewnętrznych witrynach

Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość stron zewnętrznych na których pojawiają się odnośniki do naszej strony. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zgodność z prawem treści obecnych na stronach zewnętrznych udostępniających odnośniki do naszej witryny. Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa w sieci, dlatego też będziemy wdzięczni  za wszelkie informacje o treściach łamiących prawo, które znajdują się na stronach, na których znajdują się odnośniki do strony ialbatrosgroup.com. Skontaktować się z nami można dzięki formularzowi kontaktowemu w dziale „Kontakt” na stronie.

Własność intelektualna a znaki towarowe i zawartość strony

Wraz z naszymi partnerami zastrzegamy sobie prawo do znaków towarowych, domeny oraz wszelkich treści chronionych przez prawo autorskie, znajdujących się na stronie ialbatrosgroup.com. Wspomniane wyżej treści mogą zostać pobrane i wykorzystane wyłącznie do prywatnego użytku w celach niezarobkowych. Nie mogą być kopiowane, modyfikowane oraz wykorzystywane w jakikolwiek inny sposób mogący łamać prawa autorskie ich prawowitych właścicieli, bez ich wcześniejszej zgody. Zastrzegamy sobie możliwość podjęcia kroków prawnych wobec osób naruszających prawa autorskie lub też łamiących zasady korzystania ze strony.

Zwolnienie od odpowiedzialności

Strona internetowa ialbatrosgroup.com może wykorzystywać dodatkowe oprogramowanie, takie jak ActiveX czy też JavaScript. Niniejszym nie ponosimy odpowiedzialności za błędy i wady tych programów, jak również nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia, które pośrednio lub bezpośrednio mogły być spowodowane przez użytkowanie tychże programów na naszej stronie. Nie bierzemy też odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z treści zawartych w naszym serwisie.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące powyższych kwestii, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: ir@ialbatros.com.


Facebook
Twitter